نکات طلایی که باید بدانید

این برنامه ریزی توام با سنسور ضربان قلب اسمارت واچ صورت میگیرد و فقط کافی است ساعت را روی حالت auto-tracking. پشتیبانی از Spotify و ذخیره سازی موسیقی: اسمارت واچهای سامسونگ طوری طراحی شدهاند که از هر نوع پخش کننده موزیک دیگر شما را بینیاز میکند. بخشی دیگر که مربوط به طراحی ظاهری است اما کاربرد آن را در قابلیتهای کنترلی بررسی میکنیم عملکرد Rotating bezel یا قالب چرخشی اسمارت واچهای سامسونگ است. با استفاده از سنسور GPS که در گلکسی اسمارت واچ به کار برده شده میتوانید گامها و مسافت طی شده را ثبت کنید. گوگل شرایطی را فراهم کرده است که با مراجعه به آدرس g.co/wearcheck از طریق مرورگر گوشی به راحتی میتوانید سازگاری گوشی هوشمندتان را با ساعت هوشمند مورد نظر بررسی کنید. راه های زیادی برای تشخیص اصل و یا تقلبی بودن ساعت ها وجود دارد ولی برای این که بتوانید به راحتی ساعت اصل خریداری کنید باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. گلکسی واچ مدل «Galaxy Watch SM-R810» استفادهی روزمره و ورزشی داشته و موجب میشود بتوانید در تمامی لحظات روز از آن استفاده نمایید.

از قابلیت GPS داخلی میتوانید مستقل از تلفن هوشمند، برای کاربریهایی نظیر ثبت و بررسی مسیر حین تمرینات ورزشی استفاده نمایید. همچنین باید مطمئن شوید که بلوتوث آیفون شما روشن است و یا اینکه به Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه متصل است. چرا که استفاده دائمی از آن باعث مصرف بیش از حد انرژی باتری ساعت هوشمند شما خواهد شد. اقدامی هوشمندانه از جانب مایکروسافت که باعث می شود تنها کاربران ویندوز فون مشتریان این ساعت هوشمند نباشند. ولی نبود صفحه رنگی و لمسی باعث شد که در خارج از مرزهای چین استقبال خیلی خوبی از این ساعت هوشمند نشود. در نرم افزار گلکسی واچ بیش از 39 حرکت و فعالیت ورزشی برنامه ریزی شده که لازم است قبل از هر حرکت ورزشی ساعت را روی آنها تنظیم کنید. شاید قبل از این که بخواهید بخشهای مختلف اسمارت واچهای برند سامسونگ را به تفضیل مطالعه کنید لازم باشد به طور خلاصه با نقاط قوت این محصولات پرفروش آشنا شوید. صفحه نمایش بزرگ و خوانا: اکثر اسمارت واچهای سامسونگ به صفحه نمایش 42 تا 46 نانومتری مجهز هستند و این ابعاد برای کسانی که به بزرگی ساعت اهمیت میدهند بهینه و کاربردی خواهد بود.

اکثر اسمارت واچهای سامسونگ باتری قدرتمندی دارند که بین 2 تا 3 روز دوام میآورند؛ البته به شرط آن که حالت روشنایی دائم (Always On) صفحه را غیرفعال کرده باشید. به طور متوسط 4 گیگابایت حافظه داخلی در اسمارت واچهای این برند خوشنام تعبیه شده که برای ذخیره سازی لیست موزیکهای محبوبتان کفایت میکند. طراحی ظاهری ساعتهای هوشمند سامسونگ نظیر طراحی جدیدترین اسمارت فونها زیبا و دلپسند است. این محصولات از سیستمعامل WearOS برخوردار شدهاند؛ سیستمعاملی که بهصورت مشترک توسط مهندسان سامسونگ و گوگل طراحی شده و از ویژگیهای سیستمعامل تایزن نیز برخوردار است. برخی از مدلهای جدیدتر قابلیت پایش خواب نیز دارند و برنامههای داخلی را میتوانید بر اساس نوع فعالیت ورزشی که در حال انجام هستید تنظیم کنید. این تشخیص بر اساس اندازه گیری انتقال فوتوالکتریک انجام میشود. ماندگاری بالای باتری: باتری ساعت هوشمند و ماندگاری آن به اندازه عمر باتری گوشی هوشمند اهمیت دارد. دلیل اینکه دستبندهای هوشمند عمر باتری بسیار قدرتمندی دارند به خاطر مواد باتری لیتیوم پلیمری آنها است.

صفحه نمایش شارپ با کیفیت AMOLED که رنگهای ترکیبی را به بهترین شکل و کاملا واقعی نمایان میکند از نقاط قوت مدلهای مختلف سامسونگ است. چرخش به راست نیز امکان دسترسی به تمام ویجتهای کاربردی را فراهم میکند. امکان شخصیسازی از نظر نرمافزاری نیز ممکن است و اپل واچها همراه با واچ فیسهای مختلفی در اختیار کاربران قرار میگیرند تا ظاهر رابط کاربری با توجه به سلیقهی کاربر، تغییر یابد. این در حالی است که برخی ساعتهای هوشمند دیگر هم وجود دارند که میتوانند تا عمق معینی در آب استفاده شوند. بدنه گلکسی واچ ضد آب است و طبق ادعای سازنده به مدت 10 دقیقه تا عمق 50 متری زیر آب آسیب نمیبیند. تنظیم کرده باشید. به محض شروع حرکات ورزشی ساعت ریتم قلب شما را زیر نظر گرفته و ثبت میکند. در کنار کیفیت بسیار بالا و به صرفه بودن محصولات شیائومی، طراحی ظاهری قوی و منحصر به فرد این محصولات نیز توجه بسیاری از سخت پسندان را به خود جلب میکند.

دیدگاهتان را بنویسید