معرفی 24 مدل ساعت هوشمند به همراه قیمت روز و خرید اینترنتی – کیمیک

بی دلیل نیست که سامسونگ هم سعی کرده یه سیستم عامل مخصوص خودش برای اسمارت واچ مثل تایزن رو معرفی کنه. اسمارت واچ های ساخت کمپانی سامسونگ یکی دیگر از معروفترین ساعتهای هوشمند در سطح جهان است. وزن زیاد بند استیل ساعت هوشمند نسبت به مدلهای دیگر از جمله معایب آن بهشمار میرود. امکان شمارش قدمها، سنجش میزان فعالیت جسمانی بههنگام فعالیتهای شدید ورزشی، سنجش میزان کالری سوزاندهشده از جمله امکانات این ساعت هوشمند هستند. ابتدا با فشار دادن دکمه روشن / خاموش، ساعت هوشمند خود را روشن کنید. باید اطمینان حاصل کنید که Wear OS با تلفن شما سازگار است. علاوه بر این، باید فاصله بین ساعت هوشمند Android Wear و تلفن خود را نیز در نظر بگیرید. اگرچه انتخاب و خرید ساعت هوشمند از میان مدلهای متنوع چندان ساده نیست، اما در فروشگاه جانبی بهترین برند و مدلهای ساعت هوشمند را عرضه کردهایم. اما قبل از آن، به این موضوع میپردازیم که چرا واژهی «معتبر» لایق شرکت شیائومی است و آیا اعتماد به این برند و خرید محصولات آن توجیهی منطقی دارد؟

ساعت هوشمند V9 کیفیت ساخت بسیار بالا با امکانات ویژه یکی از محصولات شرکت معتبر Smart life با اعلان تماس و پیامکها و نوتیفیکشن لاتین شبکههای اجتماعی و حتی امکان پاسخگویی و رد تماس بلوتوثی امکانپذیر است. این شرکت در زمره برندهای ارزان قیمت اما با کیفیت متوسط محصول میباشد. نسل دوم و سوم این ساعت هم روانه بازار شدهاند اما از آنجایی که قیمت بالایی دارند ارزش خریدشان نسبت به دیگر ساعتهای این لیست به مراتب کمتر است. سیستم پردازشی اسمارت واچ اپل بسیار قدرتمند است و خود ساعت هم کارایی و دوام بسیار بالایی دارد. علاوه بر این، شما میتوانید سایر اجزای مفید را به ساعت هوشمند Android Wear خود اضافه کنید که مطمئناً مفید خواهد بود. به عنوان مثال، Wear OS توسط Google با تلفنهایی که نسخه Android 4.4 و نسخههای بعد را اجرا میکنند به خوبی کار میکند. در صفحه درباره دستگاه، نسخه Android تلفن خود را بررسی کنید.

در حالی که بلوتوث در تلفن شما روشن است، به برنامه Wear OS برگردید و با یافتن ساعت هوشمند خود، دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید. امکان برقراری تماس، ارسال پیام، و یافتن مسیر از روی جی. برنامه Wear OS را روی تلفن خود راه اندازی کنید و آن را تنظیم کنید. سرانجام، شما باید برنامه Wear OS by Google را دانلود کنید که به شما امکان میدهد ساعت هوشمند خود را به تلفن خود متصل کنید. Wear OS عملکرد خوبی را در نمایش نوتیفیکیشنها ارائه میدهد و پیامها در آن به صورت کارتی نمایش داده میشود که میتوانید با کشیدن آن به اطراف به سادگی از مشاهده آنها صرفنظر کنید در حالی که در دیگر برنامههای این ساعت، این ویژگی در دسترس نیست. ممکن است لازم باشد برنامههای شخص ثالث را بارگیری و نصب کنید که به شما امکان میدهد تعدادی از کارهایی مانند کنترل از راه دور Smart Home را در میان دیگران انجام دهید.

دیگر نیازی نیست دستگاه خود را مستقیما به شارژر وصل کنید و به جای آن کافی است ساعت هوشمند را روی داک مخصوص قرار دهید. در ساعت خود، شرایط خدمات را بپذیرید و ادامه دهید. به محض مشاهده ساعت هوشمند خود، روی آن ضربه بزنید. اینگونه اطمینان حاصل خواهید کرد که هنگام تنظیم ساعت هوشمند Android Wear خود، هیچ مشکلی نخواهید داشت. جالب اینجاست که Wear OS میتواند نه تنها با تلفنهای Android بلکه با دستگاههای iOS نیز جفت شود. بعضیها فکر میکنند که ساعت هوشمند تنها یک اکسسوری برای گوشی هوشمند است و خود ساعت بدون اسمارتفون کارایی زیادی ندارد. حتی میتوانید با خرید بندهای مختلف، این ساعت را با لباسهای مختلفی ست کنید یا با آن به مجالس رسمی بروید. این ساعت هوشمند، برای استفاده رسمی و روزمره مدنظر قرار گرفته است و برای آقایان و خانمها مناسب خواهد بود. این ویژگی بهویژه برای ورزشکاران قواص مفید خواهد بود که با آن میتوانند در عمقهای پایین آب وضعیت بدنی و فعالیت ورزشی خود را بسنجند. برای این کار به یک مربی ورزشی نیاز داریم تا به درستی این برنامه ریزی را برای ما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید