معرفی 24 مدل ساعت هوشمند به همراه قیمت روز و خرید اینترنتی – کیمیک

به عنوان مثال، اپل واچ به شما اجازه میدهد با کشیدن بالای نمایشگر به سمت پایین بتوانید Notification Center را ببینید. یکی از مهم ترین ویژگیهای ساعت هوشمند، نمایش notification یا همان هشدار است. همچنین با توجه به قابلیتهای ساعت هوشمند خود میتوانید در همان لحظه با استفاده از ساعت خود عکس العمل مناسب نشان داده و برای مثال به پیام دوستتان جواب دهید. برای یافتن گوشی خود در این حالت، باید گوشی و ساعت به یکدیگر اتصال داشته باشند و سپس با فشردن یکی از دکمههای ساعت هوشمند، گوشی آلارم داده و پیدا خواهد شد. سایز 34 میلی متر این ساعت، بسیار باریک تر از ساعت های هوشمندی است که در قسمت بالا معرفی شدند، که این یک امتیاز بزرگ برای این ساعت هوشمند محسوب می شود. من در پست های قبلی نوشتم که ساعت هوشمند چیست ؟ همچنین ممکن است قطع ارتباطات بین ساعت و موبایل شما به دلیل خرابی موبایل باشد بنابراین تعمیر موبایل باید حتما در برنامه شما باشد. برای مثال در برخی از ساعتهای هوشمند با پایین کشیدن صفحه ساعت و در برخی دیگر با بالا کشید صفحه از پایین به بالا، میتوان آن را مشاهده کرد و این امر وابسته به مدل و نوع ساعت هوشمند شما است.

همچنین ساعت هوشمند قابلیت گرفتن عکس، برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک، کورنومتر، GPS، آلارم، یادآوری، پخش موزیک، گام شمار، سنجش سلامت و تندرستی و … این دسته از ساعتهای هوشمند بدون هیچگونه اتصال به گوشی هوشمند قابلیت کار کردن دارند و به راحتی میتوان به کمک آنها تماس برقرار کرد. به طور کلی، با محصولات Fitbit بهترین عمر باتری را تجربه خواهید کرد. اینگونه اطمینان حاصل خواهید کرد که هنگام تنظیم ساعت هوشمند Android Wear خود، هیچ مشکلی نخواهید داشت. ساعت هوشمند همونطور که از اسمش معلومه ساعتیه که همه کاری میکنه غیر از نشون دادن تایم 😀 . اکثر کشورها مطابق با محیط جغرافیای خود تایم متفاوتی دارند که ساعت هوشمند زمانی که به گوشی هوشمند وصل شده به صورت خودکار ساعت آن منطقه را هم نمایش خواهد داد. ممکن است شما ساعت هوشمند جدیدی خریده باشید و بدون هیچ مشکلی با آن کار کنید. قبل از شروع مراحل راه اندازی، برخی از ملاحظات مهم وجود دارد که باید برای دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز تنظیم کنید.

قبل از شروع مراحل راه اندازی، باتری شما باید پر باشد. اول از همه، شما باید اطمینان حاصل کنید که ساعت و تلفن هوشمند خود را روشن کردهاید. اگر آنها روشن نشوند، باید با اتصال آنها به منبع تغذیه آنها را شارژ کنید. زیرا این کار باید توسط افراد متخصص و حرفهای انجام شود. این ساعت هوشمند بیشتر بهدرد ورزشکاران حرفهای میخورد که میخواهند آنالیزی دقیق و جزئی از عملکرد و وضعیت بدنی خود داشته باشند. ولی این ساعت در زمان خود حرفهای زیادی برای گفتن داشته است. در این ساعت دو نرمافزار در زمینه سلامت به نامهای Workout و Fitness به طور پیش فرض ارائه شده است. البته این امکانات باعث شده تا قیمت ساعت هوشمند سامسونگ کمی بالا برود، اما سامسونگ کیفیت را فدای قیمت نکرده است و در ساخت صفحه نمایش این ساعت از بهترین متریال ها استفاده کرده است. ضربان قلب و حتی نوار قلب: سلامتی قلب یکی از الگوریتمهایی است که در ساعت هوشمند در تعامل با هوش مصنوعی پیاده شدهاند.

چرا که استفاده دائمی از آن باعث مصرف بیش از حد انرژی باتری ساعت هوشمند شما خواهد شد. چرا که روی دست آنها بسته شده و نیاز به مراقبت ندارد و به راحتی میتوانید هر کاری که میخواهید در صورتی که کورنومتر شما فعال است را انجام دهید. تمامی ساعتهای هوشمند چه برای استفادههای روزانه خریداری کرده باشید چه انتظارات و اهداف خاصی را از آن در نظر داشته باشید، دارای امکانات و ویژگیهای منحصربهفردی هستند. ساعت هوشمند امیزفیت: این ساعت هوشمند که به خوبی جای خود را در بازار جهانی باز کرده است، اما در رقابت با برند خوشنام و قدیمی سامسونگ نمی تواند حرفی برای گفتن داشته باشد. اما در نظر داشته باشید که نهایت کارایی این ساعتهای هوشمند زمانی آشکار میشود که به یک گوشی هوشمند متصل باشد از این رو بهتر است محصولی را انتخاب کنید که با گوشی شما سازگاری کامل داشته باشد. زمانی که برای شما پیام از اپلیکیشنی که درون گوشی شما هست و روی ساعت هوشمند هم آن برنامه فعال شده باشد، بیاید ساعت هوشمند شما هشدار آن را میدهد و شما میتوانید پس از مشاهده آن گوشی خود را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید