مشخصات، خرید و قیمت ساعت هوشمند با کیفیت عالی

تقریباً تمام ساعت های هوشمند ادعا می کنند که توانایی نظارت بر ورزش شما را دارند ، به این معنی که شما می توانید یک برنامه تناسب اندام را بر روی تلفن خود یا یک ساعت ورزشی که ممکن است برای ساعت هوشمند خود خریده باشید را دانلود کنید و می تواند همه کارها را انجام دهد. به این ترتیب که طی مدت زمان مشخصی اندازهگیری میکند که شما تا چه مسافتی و با چه سرعتی توانایی دویدن دارید و با استفاده از شاخصهایی مثل ضربان قلب برای روند ورزش کردن شما نموداری را رسم میکند. Apple Watch خود را نزدیک آیفون خود نگه دارید. قبل از شروع تنظیمات ساعت هوشمند برای راه اندازی و استفاده از Apple Watch خود، به آیفونی با آخرین نسخه iOS نیاز دارید. اگر شما دوست دارید هنگام شنا یا ورزشهای آبی و حتی هنگام رفتن به سونا، ساعت هوشمند خود را روشن بگذارید. اگر Siri از قبل در گوشیشما تنظیم نشده باشد، پس از انتخاب این گزینه روشن میشود.

در برخی مدلهای جدیدتر از دستبند و ساعتهای هوشمند کارکرد بسیاری از اندامها بهطور دقیق سنجیده میشود و اطلاعات حاصلشده از این آنالیزها در اختیار کاربر قرار میگیرد؛ بنابراین، اگر پای ناراحتی یا اختلالی در میان باشد، بنا به نتایج برخی تحقیقات، امکانش هست که ساعت هوشمند پیش از بروز علائم و ازپاافتادن بیمار به او اخطار دهد. اگر Apple Watch شما روشن نیست یا اگر از شما خواسته میشود رمز عبوری وارد کنید و آن را فراموش کرده اید، کمک بگیرید. همچنین باید مطمئن شوید که بلوتوث آیفون شما روشن است و یا اینکه به Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه متصل است. باید اطمینان حاصل کنید که Wear OS با تلفن شما سازگار است. در حالی که بلوتوث در تلفن شما روشن است، به برنامه Wear OS برگردید و با یافتن ساعت هوشمند خود، دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید. سپس بر روی Install کلیک کنید. روی گزینه بلوتوث کلیک کنید و سپس سوئیچ کنار بلوتوث را روشن کنید تا روشن شود. به پایین درباره دستگاه بروید و روی آن ضربه بزنید.

برای دستیابی به یک فرآیند نصب موفق، باید اطمینان حاصل کنید که این دو دستگاه به یکدیگر نزدیکند. ایراد بعدی که می توان به ساعت سامسونگ گرفت، مشکلاتی است که گاهی نرم افزار این ساعت روی دستگاه های iOS پیدا می کند. برخی ساعت های هوشمند با رویکرد ورزشی طراحی می شوند و غالبا بدنه و بندهای پلاستیکی دارند و گاهی در رنگ های غیر متعارف نیز عرضه می شوند. برندهای مختلفی در زمینه تولید ساعتهای هوشمند فعالیت دارند و این محصولات به راحتی با اتصال به گوشی هوشمند میتوانند کارایی زیادی برای کاربران داشته باشند. اما ساعت های هوشمند صفحات بزرگی دارند که در آن ها علاوه بر ساعت، می توان محتوای نوتیفیکیشن ها را دید، تماس ها را پذیرفت یا رد کرد و بعضا حتی به بازی پرداخت. بنابراین چیزی را پیدا کنید که واقعا باب میلتان باشد، و به خاطر داشته باشید که ساعت های هوشمند هنوز هم اسباب بازی هستند. نمی توانید به راحتی روی صفحه نمایشی به این اندازه بازی کنید. رابط کاربری دوست داشتنی: با این ساعت بسیاری از کارها را می توانید بدون نیاز به گوشی انجام بدهید و با رابط کاربری دوست داشتنی سامسونگ روی مچ دستتان کار کنید. سیستم عامل و برنامه های قابل نصب بر روی گجت مهم هستند البته نه مهم تر از طراحی،سازگاری و دیگر ویژگی ها.

می توان گفت ساعت هوشمند یک کامپیوتر قابل پوشیدن یا یک گجت موبایلی است که دارای صفحه لمسی بوده و قابلیت استفاده روزانه را دارد. اگر با هم سازگار نباشند، احتمال عدم اتصال موفقیت آمیز این دو وجود دارد. اگر ساعت هوشمند و تلفن شما به یک اتصال موفقیت آمیز رسیده باشند، Connected را در برنامه Wear OS و ساعت هوشمند خود پیدا خواهید کرد. در نوار جستجو Wear OS را تایپ کنید. سرانجام، شما باید برنامه Wear OS by Google را دانلود کنید که به شما امکان میدهد ساعت هوشمند خود را به تلفن خود متصل کنید. به فروشگاه Google Play بروید. به تلفن و قسمت تنظیمات بروید. در سادهترین مدلهای ساعت هوشمند شما میتوانید اعلانات گوشی، پیامها، تماسها و کنترل موزیک پلیر تلفن همراه خود را با استفاده از مچ بند هوشمند خود کنترل کنید. پس از اطمینان از انجام هرگونه ملاحظه در فرآیند اولیه تنظیمات ساعت هوشمند، اکنون میتوانید تلفن هوشمند Android Wear خود را راه اندازی کنید. برنامه تنظیمات را در تلفن Android خود باز کنید. برنامه Wear OS را روی تلفن خود راه اندازی کنید و آن را تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید