مشخصات، خرید و قیمت ساعت هوشمند با کیفیت عالی

ساعت هوشمند میتواند با تشخیص ضربان قلب، اکسیژن خون و فشار خون، بر تناسب اندام شما نظارت داشته باشد. بسیاری از برندهای ساعت هوشمند گزینه فیتنس و تناسب اندام را جزء گزینه های اصلی ساعت قرار داده اند که به راحتی بتوانید به برنامه تناسب اندام مورد نظر خود برسید. مسلما ساعت هوشمند دارای ویژگی های بسیاری است و برای افرادی که برای آن هزینه پرداخت می کنند ارزش خرید دارد. بسیاری از برندهای ساعت هوشمند به صورت ضد آب نیز عرضه می شوند که ضد آب بودن یکی دیگر از آیتم های استفاده از ساعت هوشمند موبایلی است. چند نکته دیگر هم هستند که بهتر است پیش از خرید دستبند هوشمند یا اسمارت واچ به آنها توجه کنید: اول اینکه قابلیت عوضکردن بند را دارد یا خیر. البته این ویژگی در تمامی اسمارت واچ ها وجود نداشته و تنها برخی این قابلیت را دارا هستند، بنابراین هنگام خرید به این نکته نیز دقت کنید. به کمک فرمان های صوتی می توانید کارهای گوناگونی از قبیل بازکردن برنامه ها و یا نوشتن و پاسخ دادن به ایمیل ها یا پیامک ها را مستقیما از طریق ساعت خود انجام دهید. همچنین وجود GPS در این ساعتها نیز به ثبت مسافت طی شده بسیار کمک میکند.

اما باید در نظر داشت که استفاده از این ساعتها در کنار یک سیستم عامل اندرویدی گوشی سامسونگ عملکر بسیار بالا و راحتتری را به شما ارائه میدهد. عمری باتری ساعت هوشمند اپل سری 6 به سختی با یک بار شارژ بیشتر از 1 روز باقی می ماند. و اما ازدیگر دسته های شیایومی در ساعت هوشمند به خط تولید امازیفت بر میخوریم که قیمت بالاتری نسبت به سری های می بند دارند ولی ویژگی های فوق العاده ای دارند که قطعا ارزش خرید ان بالا می باشد مانند ،حسگرهایی برای نظارت بر خواب و اندازگیری ضربان ، باتری 190 میلی امپری ، وزن بسیار سبک ، ضد اب تا عمق 1.5 متری و … برای مثال مدل 41 میلیمتری اپل واچ سری 7 در حال حاضر حدود 10 میلیون تومان است و مدل 40 میلیمتری گلکسی واچ 4 نیز حدود 6 میلیون تومان قیمت دارد. این موارد را به صورت خلاصه در بالا معرفی کردیم اما حالا وقت آن است که به شکل مفصلتری در این راهنما خرید ساعت هوشمند به هرکدام از آنها بپردازیم.

اما استفاده از آنها در کنار دستگاههای اندرویدی بهویژه محصولات سامسونگ راحتتر است. در این میان ساعت هوشمند شیائومی با قیمت مناسبی که دارد، بسیار همهگیر شده است و مورد توجه مردم به خصوص در ایران قرار گرفته است. همچنین حسگرهای نظارتی نیز به دستبند سلامت شیائومی اضافه شده تا دستگاه بتواند مولفههای مختلف سلامت کاربر را بررسی و آمار دقیقی نیز ارائه دهد. ساعتهای ردهبالا مثل اپل واچ و گلکسی واچ 4 از شارژ بیسیم پشتیبانی میکنند تا دیگر لازم نباشد ساعت را به یک شارژر وصل کنید و میتوانید در عوض آن را روی یک شارژر بیسیم بگذارید. تماسها و پیامهای دریافتی: با سینک کردن ساعت هوشمند و گوشی میتوانید تماسها و پیامهای دریافتی خود را ار طریق ساعت هوشمند ببینید و نیازی نیست که هر بار گوشیتان را از جیب دربیاورید. هنگام رانندگی با ماشین یا دوچرخه، بررسی اعلانهای ساعت هوشمند بسیار راحتتر از تلاش برای بیرون آوردن تلفن از جیب است. این دستگاه دارای ویژگیهایی است که در طراحی عالی و مدرن ارائهشده است. به طور کلی این محصولات با هدف تمرکز و هدایت انسان به ورزش و تناسب اندام طراحی شدهاند و روزبهروز امکانات و قابلیتهای بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. برای این برند کاور ساعت هوشمند اپل واچ هم طراحی شده که افراد متناسب با سلیقه خود امکان استفاده از آن را دارند.

سازگاری با تلفن های همراه: با اینکه ساعت های هوشمند بسیار قدرتمندی امروزه در بازار به چشم می آیند و می توانند بدون اتصال و سازگاری با تلفن های همراه، برای صاحبان خود کلی کارایی داشته باشند؛ اما فراموش نکنید که همیشه برای یک واچ هوشمند بهتر است که بصورت سازگار و مناسب با تلفن همراه عمل کند که در این بین نیز همخوانی مدل و برند ساعت و مچ بند هوشمند مورد نظر شما با مدل و برند تلفن همراهی که از آن بصورت روزانه استفاده می کنید، بسیار مهم و حائز اهمیت است. قابلیتها و امکانات: حالا نوبت قابلیتهای اسمارت واچ است. ساعت هوشمند اپل هم که بسیار معروف است و معمولا با عنوان اپل واچ شناخته میشود. اولین برندی که توصیه می کنیم برند شیایومی می باشد ، شیایومی اخیرا توانسته با تولید انواع محصولات دیجیتال و با قیمت پایین و کیفیت بسیار بالا محبوبیت زیادی بدست بیاورد که ساعت هوشمند شیایومی که به می بند نیز مشهور است در این لیست قرار دارد و جزو بهترین ساعت هوشمند ارزان می باشد این ساعت دارای حسگر های 6 محوره است که می تواند ضربان قلب به صورت دقیق، میزان کالری سوزانده شده و … این ساعت هوشمند مانند تبلیغاتی که برای آن شده عمل می کند و همه ویژگی های اساسی مانند شمارش قدم ها، نظارت بر سطح استرس و همچنین نظارت بر ضربان قلب را در خود جای می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید