قیمت خرید ساعت هوشمند اندروید +لیست 29 مدل

البته استفاده از یک شبکه اجتماعی روی این ساعتها ممکن است کاری سخت باشد؛ اما وقتی در حال ورزش کردن هستید این قابلیت بسیار مفید خواهد بود. ساعت هوشمند چه کاری برای ردیابی تناسب اندام میکند؟ گام شمار به شما کمک میکند تا علاوه بر تعداد قدمها و گامهای روزانه، میزان مسافت طی شده توسط شما در طول روز را به دست بیاورید. نرم افزار Huawei Health به شما کمک میکند که بتوانید این شاخصهای مهم را طی روز و هفته مشاهده و پایش کرده و شما را از شرایط غیرطبیعی مطلع میسازد. ساعت هوشمند GT۳ به سنسورهای بسیار دقیقی برای اندازهگیری سطح اکسیژن خون و ضربان قلب مجهز شده است. این سنسورها در هنگام انجام فعالیتهای مختلف هم بسیار کاربردی بوده و برای مثال شما را از خطراطی مانند افت فشار و کاهش سطح اکسیژن خون هنگام قرار گرفتن در ارتفاعات بسیار بلند مطلع سازد. به عنوان مثال میتوانید مسافت طی شده را هنگام دویدن و ارتفاع صعود کرده را هنگام کوهنوردی مشاهده کنید. همه ما دوست داریم طی مدت زمانهای مشخص بهبود یا ارتقاع در نوع و سطح ورزش کردنمان داشته باشیم. به این ترتیب که طی مدت زمان مشخصی اندازهگیری میکند که شما تا چه مسافتی و با چه سرعتی توانایی دویدن دارید و با استفاده از شاخصهایی مثل ضربان قلب برای روند ورزش کردن شما نموداری را رسم میکند.

به علت تنوع زیاد ساعتهای هوشمند، شما به سختی میتوانید که یک ساعت هوشمند باب میل خود پیدا کنید. این دستگاه میتواند قدمها، فاصله، میزان کالری، ضربان قلب، نبض و خواب شما را حساب کند؛ حتی میتوانید برخی فعالیتهای ورزشی خاص را هم با یک ساعت هوشمند ردیابی کنید. سپس، خون طول موج خاص این نور را جذب کند و هنگامی که قلب شما خون را پمپاژ میکند، میتوان توسط سنسور، ضربان قلب را از طریق اندازه گیری نور بازتابنده تعیین کرد. همچنین در مقابل آب و موج گرد و غبار مقاوم است. وقتی در حال دویدن، دوچرخهسواری، شنا یا هر فعالیت ورزشی دیگری هستید، با این ساعتها به تماسها، پیامها یا تیتر خبرها، اوضاع آب و هوا و… همچنین اغلب ساعتهای هوشمند ضد آب هستند و میتوانند گزینه مناسبی برای شناگران باشند. همانطور که میدانید، گم کردن گوشی یا کلید تجربهای ناخوشایند است که برای بیشتر افراد رخ داده است و متاسفانه در اغلب اوقات مواقعی این اتفاق میافتد که کار ضروری داریم و دیرمان شده است.

این قابلیت در شرایط فعلی کشورمان که سرقت گوشی افزایش یافته بسیار کاربردی خواهد بود؛ چرا که هنگامی که در خیابان هستید میتوانید بدون استفاده از گوشی برخی تماسها و پیامهای ضروری را پاسخ دهید. فقط حواستان باشد که نمایشگر این نوع ساعت از گوشی کوچکتر است و این دستگاهها هیچوقت جای گوشی را نمیگیرند اما زمانی که نیاز به پاسخ ضروری احساس میشود میتوانند مفید واقع شوند. به عبارتی دیگر، این محصول دارای یک حسگر فوتوالکتریک بازتابنده داخلی است که میتواند یک پرتو نور (معمولاً نور LED) را روی پوست شما ساطع کند تا وریدهای مویرگی مچ دست شما را برای آن قابل مشاهده کند. درواقع ساعت های هوشمند نوعی مچ بند هوشمند هستند، اما معمولا از آن ها پیچیده تر هستند و قابلیت تعامل بیشتری دارند. از طرفی در مدل ۴۶ میلیمتری شاهد درجه های روی فریم از یک تا ۶۰ هستیم که در بیشتر ساعتهای مچی کلاسیک دیده میشوند.

از طرفی این قابلیت را هم خواهید داشت که ورزشهای کمی خاصتر را از لیست بلندبالای موجود در منوی GT۳ انتخاب کرده و فاکتورهای مهم در آن را اندازهگیری و پایش کنید. از طرفی تمها یا Watch Faceهای بسیار متنوع و متعددی برای این محصول طراحی شده که برخی از آنها در مواقع روشن بودن صفحه نمایش، آن را بسیار به ساعتهای کلاسیک شبیه میکنند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالای اپل واچ در بین افراد، در دسترس بودن بیش از 2000 برنامه برای این ساعتها است. جیمز ال. مککیوری (James L. McQuivey)، محقق فورستر (Forrester) در مورد یک ساعت هوشمند چنین نظری دارد: «کسی که بیشتر از چیزی که نیاز دارید میداند.» برای مثال، اپل واچ انواع مختلفی از لرزشها را اعمال میکند تا هنگام مسیریابی، جهت درست را به شما اطلاع دهد. برخی از ساعتهای هوشمند دارای گام شمار و مانیتور ضربان قلب هستند تا به کاربران کمک کنند تا سلامت خود را ردیابی کنند. ساعت هوشمند gear s3 دیگر مدل محبوب و پرطرفدار سامسونگ است که یک نمونه فانتزی و اسپرت برای زنان و مردان به شمار میآید.

دیدگاهتان را بنویسید