ساعت هوشمند شیائومی- فروش انواع ساعت های هوشمند شیائومی- شیائومی 360

بیتردید یکی از مهمترین موارد در تصمیمگیری شما برای خرید ساعت هوشمند موضوع قیمت است. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. برای یافتن گوشی خود در این حالت، باید گوشی و ساعت به یکدیگر اتصال داشته باشند و سپس با فشردن یکی از دکمههای ساعت هوشمند، گوشی آلارم داده و پیدا خواهد شد. تنظیمات ساعت هوشمند اپلتنظیمات خود را انتخاب کنید. اندازه: اندازه و شکل صفحهنمایش یکی دیگر از مواردی است که برای انتخاب ساعت هوشمند شیائومی در میان مدلهای مختلف باید به آن دقت کنید. اگر بند ساعت قابلیت تعویض دارد بهراحتی میتوانید از بین مدلهای بیشمار انتخاب کنید. اکثر ساعتها به شما این امکان را میدهند تا بندهای ساعت را به دلخواه خودتان تعویض کنید. این قابلیت در شرایط فعلی کشورمان که سرقت گوشی افزایش یافته بسیار کاربردی خواهد بود؛ چرا که هنگامی که در خیابان هستید میتوانید بدون استفاده از گوشی برخی تماسها و پیامهای ضروری را پاسخ دهید.

ساعت هوشمند مانند هر وسیله کاربردی دیگر دارای مزایا و معایبیست. تکنولوژیهای جدید در کنار طراحیهای زیبا و اسپرت, حتی طراحیهای رسمی که باعث میشود بتوان به جای ساعتهای مچی عقربهای و کلاسیک از آنها در مراسمات رسمی هم استفاده کرد, همه اینها در کنار هم از این گجت پوشیدنی یک وسیله محبوب ساخته است. گجت گام شمار عملکردی شبیه به دستبند تناسب اندام دارد چرا که میزان فعالیت شما در طول روز را پیگیری میکند و همچنین توانایی نمایش میزان کالری سوخته شده شما را در طول روز دارد. با توجه به تغییرات قیمت در بازار و اینکه ما هم نمیتونیم هر روز قیمتها رو دستی تغییر بدیم, قیمت رو از روی سایت برداشتیم. گفتنی است طراحی موسوم به Aclipse در صفحه ساعت به شکلی است که رنگ آن متناسب با هر زمان از روز تغییر میکند. اگر بخواهیم درباره امکانات ساعت هوشمند بگویم باید بدانید که تفاوت چندانی با گوشیهای هوشمند ندارد و از زیر مجموعههای آن محسوب خواهند شد. اما در برخی از مدلهای ساعت هوشمند، به صورت جداگانه به کمک سیمکارت راه اندازی خواهند شد و دیگر نیاز به اتصال با گوشی ندارند. به آنها اضافه شد.

این دسته از ساعتهای هوشمند بدون هیچگونه اتصال به گوشی هوشمند قابلیت کار کردن دارند و به راحتی میتوان به کمک آنها تماس برقرار کرد. زیرا این کار باید توسط افراد متخصص و حرفهای انجام شود. البته ناگفته نماند که ساعتهای هوشمند سامسونگ با سیستم پرداخت موبایلی این شرکت موسوم به سامسونگ پی (Samsung Pay) کار میکنند. در پاسخ به این سوال باید بگویم که در اکثر اوقات که شما در حال رانندگی و یا دوچرخه سواری هستید چک کردن گوشی موبایل کار سختی است که در این حالت به کمک ساعت مچی هوشمند به راحتی این کار امکانپذیر است. البته مقدار انگشت شماری از این ساعتها امروزه در بازار وجود دارد که میتوانند به صورت مستقل از گوشی کار خود را انجام دهند. زمانی که برای شما پیام از اپلیکیشنی که درون گوشی شما هست و روی ساعت هوشمند هم آن برنامه فعال شده باشد، بیاید ساعت هوشمند شما هشدار آن را میدهد و شما میتوانید پس از مشاهده آن گوشی خود را بررسی کنید.

چرا که روی دست آنها بسته شده و نیاز به مراقبت ندارد و به راحتی میتوانید هر کاری که میخواهید در صورتی که کورنومتر شما فعال است را انجام دهید. ویژگی خاص آن دوربین میباشد که در قسمت پایین قاب قرار گرفته و کلید پاور و سوکت شارژ در حاشیه سمت راست ساعت وجود دارد. این ساعت با توجه به قمیتی که دارد یک گزینه ارزان قیمت هم برای خانمها و هم برای آقایان میباشد. اپل واچ سری 5 با iOS ورژن 13 به بالا و گوشیهای iPhone 6s به بالا سازگار میباشد و از فناوری NFC ،Bluetooth و Wi-Fi پشتیبانی میکند. به طور مثال ساعت اپل واچ چه در سری 1 و چه سری 3 حدودا 20 ساعت شارژ نگه میدارد و بسته به نوع استفاده از آن ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. همچنین ممکن است قطع ارتباطات بین ساعت و موبایل شما به دلیل خرابی موبایل باشد بنابراین تعمیر موبایل باید حتما در برنامه شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید