ساعت هوشمند – خرید و قیمت اسمارت واچ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

مانند Amazfit Bip S، Fitbit Versa 3 نیز با گوشیهای iOS و Android سازگار است. در تلفن هوشمند خود، برنامه همراه با ساعت هوشمند مانند Android Wear یا اپل واچ را نصب میکنید. ساعت های هوشمند امروزه علاوه بر پخش موسیقی ودریافت اعلان ها ، قادر به پاسهگویی به تماس های تلفن همراه شما هستند. با کمک برنامه این ساعت هوشمند میتوانید اعلانهای شبکههای اجتماعی خود و اعلانهای تماس و پیام خود را روی آن دریافت کنید. با استفاده از این قابلیت، احتمال از دست دادن تماس یا پیامکهای مهم کاهش مییابد. البته برخی از ساعتهای هوشمند مبتنی بر گوگلور با گوشیهای آیفون نیز سازگاری دارند ولی بسیاری از قابلیتهای مهم مانند اضافه کردن اپلیکیشنها و ارتباط مستقیم با WiFi هنگام جفتشدن با سیستم عامل iOS در دسترس نخواهد بود. در قدم اول باید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد، اما فاکتورهای مهم دیگری نیز هستند که میتوانند انتخاب شما را تحت تاثیر قرار دهند. اما اگر به دنبال یک ساعت هوشمند خوب، ساده و مقرون به صرفه هستید میتوانید محصولات سایت رسمی تی تی بول را مشاهده و در تمام رنج قیمتا ساعت مورد نظر خود را بیابید. در Wear OS شاهد قابلیت جالبی هستیم که پیامهای هشدار به صورت کارتی نمایش داده میشوند و بهسادگی میتوانید با کشیدن آنها به طرفین از مشاهده پیام صرف نظر کنید.

که لیست قیمت مدل های مختلف ان را در سایت تی تی بول میتوانید مشاهده نماید. به جای استفاده از گوشی هوشمند، میتوانید به صورت مستقیم اپلیکیشن موردنظر خود را نصب کنید. بنابراین شما با خیال راحت امکان سفارش اینترنتی ساعت هوشمند را خواهید داشت. بسیاری از اپلیکیشنهای Wear OS مانند Lyft که امکان درخواست تاکسی اینترنتی را فراهم میکند یا واتساپ که برای پاسخگویی صوتی به پیامها استفاده میشود، با اپلیکیشنهای Watch OS یکسان است. در حالی که در Wear OS برای مشاهدهی جدیدترین پیامها باید انگشت خود را از پایین به بالا بکشید. شما با خرید این مدل ساعت میتوانید با کمک اتصال بلوتوث این پیامها را روی اسمارت واچ دریافت کنید. هنگام خرید بهترین ساعتهای هوشمند موجود در بازار، امکانی در اختیار شما گذاشته میشود که براساس آن میتوانید بند ساعت یا صفحهی نمایشگر را خودتان انتخاب کنید یا از بین گزینههای تولیدشده توسط یک شرکت ثالث یکی را بخرید. نمایشگرهای LCD، نسبت به نمونههای OLED ضخامت بیشتری دارند و از همین رو اپل برای اولین نسل از ساعتهای هوشمند خود اولین نمایشگر OLED را توسعه داد تا ضخامت کمتری داشته باشد. مارس ۲۰۱۸ بود که گوگل نام پلتفرم خود را از اندروید ور به Wear OS تغییر داد تا نشان از سازگاری چندپلتفرمی آن داشته باشد.

این پلتفرم در حال حاضر حدود ۱۴۰۰ اپلیکیشن را در اختیار کاربران میگذارد. کمکم بازار ساعتهای هوشمند نیز در حال اشباع شدن است و در حال حاضر صدها یا هزاران اپلیکیشن برای برخی مدلها وجود دارد. در حال حاضر میزان عرضه ساعت هوشمند با صفحه گرد روز به روز بیشتر میشود تا کاربران بتوانند از ساعتهایی مشابه ساعتهای هوشمند قدیمی لذت ببرند. این موضوع بیشتر زمانی به چشم میآید که به سختی روی یک نمایشگر کوچک لمسی بخواهید کاری را انجام دهید یا برخی از رابطهای مبتنی بر ژستهای حرکتی درست کار نمیکنند. در بررسیهای انجام شده حسگر ضربان قلب اپل واچ دقیقترین عملکرد را در بین ساعتهای هوشمند دارد. تنها کاری که باید انجام دهید دانلود اپلیکیشن Wear OS برای ارتباط ساعت هوشمند با گوشی موبایل است. مانند یک اسمارت فون، ساعت هوشمند هم دارای صفحه نمایش لمسی است که به شما امکان می دهد با ضربه زدن یا کشیدن انگشت روی صفحه نمایش کارهایی را همانند اسمارت فون انجام دهید.

این دستگاه همچنین بهعنوان یک ردیاب سلامت عمل میکند که میتواند هشدارهای ضربان قلب بالا و پایین، تجزیهوتحلیل جامع خواب و ردیابی SpO2 را به شما بدهد. میتوانید از سنسور خواب آن استفاده کرده و کیفیت آن را در یک بازه زمانی مشخص اندازه گیری کنید. مدل فیتبیت ورسا حتی امکانات جالبی برای سنجش سلامتی و تندرستی خانمها دارد و میتواند وضعیت جسمانی، نشانههای بیماری، وضعیت خواب و دیگر فعالیتهای روزانه آنها را بررسی کند. عمده قابلیتهای این ساعت هوشمند برای پایش فعالیتهای ورزشی است اما میتوانید از امکانات آن برای کاربری عمومی و روزمره نیز استفاده کنید. برخی از ساعتهای هوشمند بسته به نوع گوشی شما میتوانند فعالیتهای مربوط به سلامتی و تندرستی شما را رصد کنند. اپلیکیشن از پیشنصب شده اپل واچ برای گوشیهای آیفون جایی است که میتوانید در آن اپاستور مربوط به Watch OS را پیدا کنید. از این بخش میتوانید نسخه موردنظر اپلیکیشنهای مخصوص iOS را نصب کرده یا جدیدترین اپلیکیشنها را پیدا کنید. در اپل واچ میتوانید تنظیمات مربوط به پیامهای این ساعت هوشمند برای سیستم عامل iOS را تغییر دهید. با خرید ساعت هوشمند SE میتوانید صفحه نمایشی با روشنایی ۱۰۰۰ نیت داشته و از تراشه S5 آن هم برای اجرای سریعتر برنامهها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید