ساعت هوشمند – خرید جدیدترین اسمارت واچ – فروشگاه آنلاین باغ کالا

از جمله قابلیتهای مهم سایت تکنولایف آن است که شما میتوانید تمامی مدلهای ساعت هوشمند را با یکدیگر مقایسه کنید و در هنگام خرید بهترین مدل و ساعت را برای خودتان در نظر بگیرید. برای این برند کاور ساعت هوشمند اپل واچ هم طراحی شده که افراد متناسب با سلیقه خود امکان استفاده از آن را دارند. طراحی دستبند هوشمند باعث میشود که این محصول مانند یک جواهر به نظر برسد و میتوان از آن برای تزئین استفاده کرد و آن را با لباسها و تمهای زیادی ست کرد. اگر فکر میکنید وقت آن رسیده تا با خرید یک ساعت هوشمند، دنیای تکنولوژی را روی مچ دست خود ببندید، با راهنمای جامع خرید ساعت هوشمند همراه «درجه» باشید. در این مطلب میخواهیم به صورت جامع راهنمای خرید ساعت هوشمند را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با خیال راحت تصمیم بگیرید. از آنجا می توانید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و از شما خواسته می شود که به حساب خود وارد شوید. در صورت درخواست رمز ورود Apple ID خود را وارد کنید. با اکانت یویتوب خود وارد شوید و روی آهنگ یا لیست پخشی که میخواهید دانلود کنید ضربه بزنید و سپس آیکون دانلود را فشار دهید.

این شرکت محصولات منحصر به فرد دیگری نظیر هدفونهای ورزشی و محصولات در ارتباط با ورزش و یا دستگاههای پوشیدنی را تولید میکند. این ساعت زمان را به صورت خودکار تنظیم کرده و از ساعت جهانی پشتیبانی میکند. حالا بعد از بررسی کوتاه چند نکته مهم، زمان آن رسیده تا به ببینیم دقیقا چه مواردی زمان خرید ساعت هوشمند اهمیت ویژهای دارند. مهمتر از همه، این ساعت هوشمند دارای ویژگی جذابی به نام ردیابی زنده است، که به افراد نزدیک شما اجازه می دهد تا مکان تقریبی شما را پیدا کنند. مقاومت: بهرهمندی از قابلیت مقاومت در برابر نفوذ ذرات آب و رطوبت را میتوان یکی از مهمترین ویژگیهای یک ساعت هوشمند کاربردی دانست؛ بدین ترتیب شما میتوانید به راحتی و در هر جایی حتی هنگام شستشوی دستها و یا هنگام شنا اسمارت واچ خود را همراه داشته باشید. تا زمانی که دسته جدیدی از ساعتهای Wear OS را دریافت کنیم یا گوگل سرانجام این بهروزرسانی را اواخر سال جاری منتشر کند، همینطور باقی میماند.

اگر ساعتی هوشمند داشته باشید در بیشتر مواقع نیاز نیست که گوشی خود را از جیبتان خارج کنید. از آنجایی که بیشتر مدلهای ساعت هوشمند بهگونهای طراحی شدهاند که عملکرد آنها در گرو جفتشدن با گوشیهای هوشمند یا تبلتها است، بنابراین موضوع سازگاری با دستگاهها دیگر اهمیت زیادی دارد. تا حد زیادی ساده ترین راه برای گوش دادن به موسیقی در ساعت هوشمند فیت بیت استفاده از Spotify، Deezer یا Pandora است. مچ بند هوشمند، به عنوان یک دستگاه پوشیدنی هوشمند که در اطراف مچ بسته میشود، باید وزن سبک و اندازه کوچکی داشته باشد تا حمل آن بسیار آسان شود. از همین رو از برندهای بزرگی چون اپل، سامسونگ و فیتبیت گرفته تا تولیدکنندگان سنتی ساعت مانند تگهوئر و فسیل، انبوهی از تولیدکنندگان در بازار ساعت هوشمند حضور دارند تا پیامهای هشدار، اپلیکیشنها و خیلی چیزهای دیگر را روی مچ دست شما قرار دهند! اما باید در نظر داشته باشید که اکثر این ساعت های هوشمند بزرگ و پهن هستند و روی مچ دست های ظریف جلوه خوبی ندارد. در واقع، تعداد صفحه های اصلی (watch (faces ساعت هوشمند شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. طی سالهای گذشته ساعتهای هوشمند اپل، سامسونگ و دیگر کمپانیها فروش بسیار خوبی داشتهاند و همین موضوع سبب شده تا شرکتهای تولیدکننده نهتنها محصولات خود را در بازههای قیمتی مختلف با مشخصات فنی متنوع روانه بازار کنند، بلکه تلاش کنند تا با اضافه کردن ویژگیهای جذاب، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

به عنوان مثال ساعتهای هوشمند اپل، فقط با گوشیهای آیفون کار میکنند. از کاربران عادی گرفته تا کاربران حرفهای، هنگام خرید گوشی هوشمند اطلاعات نسبی درباره مدلهای مختلف و ویژگیهای فنی آنها دارند، اما وقتی بخواهند ساعت هوشمند بخرند، شاید در انتخاب مدل مناسب دچار سردرگمی شوند. این برنامه برای دانلود رایگان است – فقط کافی است تا انتهای صفحه به پایین بروید. ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش آنالوگ دارد اما قابلیتهای هوشمند هم در کنار آن دارد. ساعتهای هوشمند هیبریدی که شباهت زیادی به ساعتهای مچی آنالوگ دارند با اینکه به نمایشگر لمسی مجهز نیستند، ولی باتری قویتری دارند. در حال حاضر، ساعتهای غیرسامسونگ Wear OS دارای سیستم عامل Wear OS 2 هستند. برنامه اسپاتیفای برای Wear OS 2 نیز عالی نیست (این بیشتر یک کنترل از راه دور با شکوه است تا یک برنامه موسیقی واقعی). تمامی کالاهای موجود در فروشگاه تکنولایف دارای کارت گارانتی و ضمانت اصالت هستند و در صورتی که از سلامت کالا به خود ناراضی بودید، میتوانید تا ۷ روز آن را به تکنولایف مرجوع کنید. اما اکنون، گوگل یوتیوب موزیک را به Wear OS 2 آورد. برای مدتی، کاربران Wear OS 2 واقعاً گزینههای خوبی برای گوش دادن به موسیقی پس از بسته شدن گوگل پلی موزیک توسط شرکت نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید