ساعت هوشمند، قیمت و خرید انواع مدل های مچ بند و اسمارت واچ

ساعت هوشمند آمازفیت بیپ شیائومی دارای صفحه نمایش 1.28 اینچ است و توسط Gorilla Corning Glass 2.5D محافظت شده است. بیشتر ساعت هایی که در این گروه قرار می گیرند دارای صفحه نمایش هستند که بعد از گذشت چند ثانیه خاموش می شوند. این بدان معناست که شما می توانید حتی در رختخواب هم از ساعتتان استفاده کنید در صورتی که نمی توانید این کار را با یک ساعت مچی انجام دهید و باید هر شب شارژ شود. ساعتهای هوشمند همچنین برای افرادی که نمی توانند تلفن خود را در یک محیط حرفه ای و رسمی استفاده کنند اما می خواهند از تماس ها و پیام های مهم مطلع شوند مفید می باشد. اگر می خواهید در حین ورزش موسیقی گوش دهید ولی می خواهید بدون استفاده از گوشی باشد و گوشی خود را در اتاق یا کمد بگذارید داشتن ساعت هوشمند برای شما مفید خواهد بود اما اگر همیشه باید تلفن را همراه خود داشته باشید از خرید ساعت هوشمند صرف نظر کنید و پول خود را پس انداز کنید.

به منظور بررسی زمان، لازم است که صفحه نمایش را با یک دکمه یا نگه داشتن روبروی صورت خود روشن کنید. برنامه ها می توانند یک تایمر یا کرنومتر باشند یا می توانند دستگاههای خانه هوشمند شما را کنترل کنند. ساعت های هوشمند امروزه علاوه بر پخش موسیقی ودریافت اعلان ها ، قادر به پاسهگویی به تماس های تلفن همراه شما هستند. پخش موسیقی: بعضی ساعت های هوشمند اجازه ی ذخیره ی آهنگ ها و فایل های صوتی را در خود ساعت می دهند، بعضی هم با اتصال به گوشی هوشمند می توانند برنامه های پخش موسیقی آن ها را کنترل کنند. اتصال تلفن همراه به شما امکان برقراری تماس، ارسال متن، پخش موسیقی، بارگیری برنامه ها و کارهای دیگری که نیاز به اتصال به اینترنت دارند، بدون نیاز به اتصال به تلفن خود انجام دهید. ساعت های مچی در سبک ها و اندازه های مختلف وجود دارد. اپل واچ سری ۵ گرانترین محصول موجود در این لیست است. اپل واچ تا کنون بیشترین تعداد برنامه های با کیفیت بالا را عرضه کرده است.

تقریباً تمام ساعت های هوشمند ادعا می کنند که توانایی نظارت بر ورزش شما را دارند ، به این معنی که شما می توانید یک برنامه تناسب اندام را بر روی تلفن خود یا یک ساعت ورزشی که ممکن است برای ساعت هوشمند خود خریده باشید را دانلود کنید و می تواند همه کارها را انجام دهد. برخی از ساعت های هوشمند دارای برنامه های قوی هستند یا از قبل نصب شده اند یا به صورت نرم افزاری در فروشگاهها در دسترس هستند. نحوه عملکرد های صوتی ، هم در پیام های گفتاری به متن و هم در پاسخ ها، در صورت لزوم دستیار صوتی ( Google یا Bixby) ارزیابی می کنیم. به طور کلی باید بررسی کنیم که آیا باتری می تواند یک روز کامل و فعال (حداقل ۱۶ تا ۱۸ ساعت) دوام بیاورد. باید توجه کنیم که ساعت در مچ دست چه ظاهر و عملکردی دارد. همچنین باید پشتیبانی از eSim را فراهم کنید، که اساساً یک تراشه کوچک تعبیه شده در ساعت است تا از قابلیت اتصال به تلفن همراه را پشتیبانی کند. اگر نمی خواهید برای خرید یک ساعت هوشمند مبلغ زیادی را هزینه کنید، ساعت هوشمند فیت بیت ورسا3 انتخاب عالی برای شما است. به این بستگی دارد که از ساعت خود چه استفاده ای می خواهید بکنید.

ساعت هوشمند mi band 3 و ساعت هوشمند mi band 4 دو مدل دیگری بود که از این سری به بازار عرضه شد. با داشتن ساعت هوشمند دیگر نیازی به استفاده از دو وسیله جدا بر روی مچ دست (ساعت و مچ بند ورزشی)، برای پیگیری فعالیت های ورزشی مثل دوچرخه سواری یا دویدن ندارید. اگر ساعت هوشمند در کارهای اصلی مانند بررسی اعلان ها یا پیگیری تمرین شما کند باشد، ارزش استفاده ندارد. فراموش نکنید شما قرار است این ساعت را استفاده کنید که احتمالا سال ها در این سبک باقی نمی ماند. اینکه ساعت چقدر می تواند اعلان ها را کنترل کند اهمیت دارد. تمامی ساعتهای هوشمند چه برای استفادههای روزانه خریداری کرده باشید چه انتظارات و اهداف خاصی را از آن در نظر داشته باشید، دارای امکانات و ویژگیهای منحصربهفردی هستند. با ساعت هوشمند، میتوانید تمرینات ورزشی خود را به شکلی حرفهای ردیابی کرده و ببینید که چه میزان کالری سوزی و فعالیت در طول هفته و ماه داشتهاید. گلکسی واچ مدل «Galaxy Watch SM-R810» استفادهی روزمره و ورزشی داشته و موجب میشود بتوانید در تمامی لحظات روز از آن استفاده نمایید. یکی از مزایای مهم که یک ساعت هوشمند را از ساعتهای دیگر متمایز میکند،قابلیت ثبت فعالیت ورزشی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید