خرید 41 مدل ساعت هوشمند حرفه ای [ قیمت ارزان ] ارسال رایگان

بسیاری از برندهای ساعت هوشمند به صورت ضد آب نیز عرضه می شوند که ضد آب بودن یکی دیگر از آیتم های استفاده از ساعت هوشمند موبایلی است. کمتر ساعت هوشمندی را میتوان یافت که همانند مایکرونوز زیتایم، فشار وارده در عمق ۵۰متری یا بیشتر را تحمل کند. با پیشرفت دنیای تکنولوژی و ترویج استفاده از گجتهای هوشمند، خرید ساعت هوشمند در بین کاربران علاقهمند به تکنولوژی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. با خرید یک ساعت هوشمند هم از تکنولوژی روز برخوردارید هم یک استایل جدید و شیک نصیب شما می شود و هم ساعت به شما نشان داده می شود. اعلانات بالقوه مانند دریافت پیامک، استفاده از جی پی اس و مسیریابی، همگام سازی تقویم و البته ارتباط از طریق بلوتوث با موبایل شما به این معناست که شما می توانید از یک گجت موبایلی هوشمند همانند موبایل خود بهره بگیرید. شما با یک قاب تمام مشکی و طراحی لایههای نقرهای رنگ روبرو هستید که توانسته طراحی ظاهری آن را بسیار زیبا نشان دهد. ساعت هوشمند یک اکسسوری ویژه موبایلی است که زمان را به شما اعلام می کند.

به عبارتی دیگر، این محصول دارای یک حسگر فوتوالکتریک بازتابنده داخلی است که میتواند یک پرتو نور (معمولاً نور LED) را روی پوست شما ساطع کند تا وریدهای مویرگی مچ دست شما را برای آن قابل مشاهده کند. می توانید به عنوان یک ترکر از آن استفاده کنید تا برنامه تناسب اندامتان فعال شود یا حتی ضربان قلبتان را در هر لحظه که بخواهید اندازه گیری کنید. اگر ساعت قابلیت تعویض بند نداشته باشد که حتما ناخوشایندتر خواهد بود. اولین مدل موفق این سری ساعت هوشمند mi band 2 بود که در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شد و صفحه نمایش ساده با دکمه مکانیکی داشت. اطلاعاتی که پس از تحلیل اطلاعات در اختیار ورزشکار قرار میگیرد نیز فوقالعاده ارزشمندند و استفاده درست از آنها، حتما به پیشرفت وضعیت ورزشکار کمک خواهد کرد. نوع دوم تنها ایرادی که دارند این است که ممکن است در برخی موارد سنسور آن ها حرکت را تشخیص ندهد و صفحه روشن نشود، یا در برخی موقعیت های غیر متعارف مثل حالت دراز کشیده، شاید سنسور آن ها درست عمل نکند. و در پایان اینکه قیمت ساعت یا دستبند در قیاس با امکاناتی که دارد بهصرفه هست یا خیر.

اولین و مهمترین موردی که در این راهنمای خرید ساعت های هوشمند (Smart Watch) چه ارزان و چه گرانقیمت بازار به آن میپردازیم، سیستمعامل و سازگاری اسمارت واچ با گوشیهای هوشمند است. ساعت هوشمند هواوی اگر چه ساخت یک شرکت چینی است اما نمیتوان به راحتی از خرید آن صرف نظر کرد. اگر تنها قصد خرید یک ساعت معمولی را دارید چرا بهای گزافی را به یک ساعت سنتی و معمولی اختصاص دهید؟ دوکارهبودن ساعت (یعنی هم به ساعت معمولی تبدیل میشود و هم به اسمارت واچ طبی). اگر بهدنبال خریدی مطمئن هستید، تهیه ساعت و دستبند هوشمند شیائومی را به شما توصیه میکنیم. خیر. برخی ساعتها یا دستبندها مخصوص دستگاههای اندرویدی تهیه میشوند. Samsung Galaxy Watch 4 یکی از بهترین گوشیهای اندرویدی موجود در بازار است. Amazfit Bip S یکی از محبوبترین ساعتهای هوشمند اندرویدی است که امروزه میتوانید در بازار پیدا کنید. بهترین ساعتهای عرضه شده در بازار، دارای برخی ویژگیهای جالب و مفید هستند. بیشتر مخصوص افرادی است که صفحه نمایش دیجیتال دوست ندارند مثل ساعتهای LG Watch W7 و نوکیا استیل HR که عقربههای مکانیکی دارند اما قابلیتهای هوشمند هم دارند. دوم اینکه عمر باتری آن چگونه است که موضوع فوقالعاده مهمی است. اول آنکه پایش وضعیت خواب با آن فوقالعاده خوب صورت میگیرد و حتی حرکت مکرر چشم در خواب هم سنجیده میشود.

گامشمار بسیار پیشرفته (گامشمار تعبیهشده در این ساعت هوشمند بینش فوقالعاده خوبی راجعبه وضعیت بدنی و پیشرفتتان در اختیارتان خواهد گذشت. هرچند مدتزمان زیادی از معرفی این برند تازهکار نمیگذرد، در همین مدت کوتاه هم بهلطف ویژگیهای کاربردی و خوبی که دارد طرفداران و کاربران بسیار پیدا کرده است. از آنجایی که تولید محصولات شیائومی در مدت کوتاهی به پیشرفت بسیاری رسیده، معرفی و توضیح تمام محصولات این برند پر قدرت، نیازمند زمان زیادی است و از محدودهی این بحث خارج است، بنابراین در اینجا به معرفی برخی از این محصولات بسنده کردهایم. هنگامی که صفحه نمایش خاموش می شود شیشه های طرح دار، ساعت را جذاب می کند. بهترین ساعت هوشمند دنیا می تواند جستجوی صوتی اینترنتی را در اختیار شما قرار دهد. ساعتی است که برخی قابلیتهای مفید راجعبه سلامت و فعالیتهای ورزشی در اختیار کاربر میگذارد و کارکرد آن، صرفا محدود به نشاندادن زمان نمیشود. طراحی دستبند هوشمند باعث میشود که این محصول مانند یک جواهر به نظر برسد و میتوان از آن برای تزئین استفاده کرد و آن را با لباسها و تمهای زیادی ست کرد.

دیدگاهتان را بنویسید