خرید ساعت هوشمند – اسمارت واچ

اگر به موضوعات سلامتی اهمیت میدهید، حتما ساعت هوشمندی انتخاب کنید که به سنسور ضربان قلب و GPS مجهز شده باشد. آنها میتوانند از طریق ساعت هوشمندی که دارند خیلی سریع به پیامهای دریافتی خود پاسخ دهند. اپل واچ بهترین گزینه برای صاحبان آیفون است که به دنبال یک ساعت همهکاره برای ورزش، پاسخ دادن به تماسها و همچنین امکاناتی مثل سنجش ضربان قلب و اکسیژن خون هستند. در ویدیوی راهنمای خرید ساعت هوشمند ما به این سوال پاسخ خواهیم داد تا بتوانید هنگام خرید ساعتهای شیائومی، سامسونگ یا اپل و دیگر مارک ها بهترین انتخاب را داشته باشید. نوتیفیکیشن و هشدارهای ساعت هوشمند: همیشه به هنگام خرید یک ساعت و یا مچ بند هوشمند حواستان باشد که گجت مورد نظرتان حتما از اغلب نوتیفیکیشن ها و همچنین هشدارهای گوناگون نظیر: آلارم تماس های ورودی، دریافت پیام، گرفتن پیغام در هر کدام از شبکه های اجتماعی و غیره برخوردار باشد؛ چرا که این مورد یک ویژگی مهم برای ساعت های هوشمند با کیفیت تلقی می شوند. این نگاهی است که برخی منتقدان به ساعت های هوشمند دارند و عقیده دارند که این گجت ها برای ما کارایی نداشته و بدرد نخور هستند! همانطور که متوجه شدید، این نوع از اسمارت واچ ها قابلیت زیادی نداشته و به همین خاطر باتریشان دوام خوبی دارد.

طی سالهای گذشته ساعتهای هوشمند اپل، سامسونگ و دیگر کمپانیها فروش بسیار خوبی داشتهاند و همین موضوع سبب شده تا شرکتهای تولیدکننده نهتنها محصولات خود را در بازههای قیمتی مختلف با مشخصات فنی متنوع روانه بازار کنند، بلکه تلاش کنند تا با اضافه کردن ویژگیهای جذاب، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. به طور کلی این محصولات با هدف تمرکز و هدایت انسان به ورزش و تناسب اندام طراحی شدهاند و روزبهروز امکانات و قابلیتهای بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. ورزش میکنید؟ نگران سلامتی خود هستید؟ اگر فکر میکنید وقت آن رسیده تا با خرید یک ساعت هوشمند، دنیای تکنولوژی را روی مچ دست خود ببندید، با راهنمای جامع خرید ساعت هوشمند همراه «درجه» باشید. شما به سادگی میتوانید از برنامههای تمرینی اپل واچ خود هم استفاده کرده و با خرید ساعت هوشمند اپل واچ فعالیتهای بدنی خود را با نظم و ترتیب خاصی ادامه دهید. اگر می توانید مبلغ بیشتری برای برند اپل پرداخت کنید توصیه ما به شما این هست که از گجتهای این برند خرید کنید. از آنجا می توانید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و از شما خواسته می شود که به حساب خود وارد شوید. در فروشگاه جانبی انواع ساعت مچی هوشمند از 24 برند ارائه شده است و میتوانید باتوجه به نیاز و نوع کاربری خود مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بسیاری از ساعتهای هوشمند مچی قادرند به تلفن هوشمند وصل شوند و آنچه در تلفن همراه میگذرد مانند تماسهای دریافتی، پیامها، ایمیلها و اعلان اپلیکیشنها را به کاربر اطلاع دهند. ساعتهای هوشمند هیبریدی که شباهت زیادی به ساعتهای مچی آنالوگ دارند با اینکه به نمایشگر لمسی مجهز نیستند، ولی باتری قویتری دارند. در زندگی ما باز کرده و خیلی زود نیز پرطرفدار شده است؛ دلیل این سرعت در محبوب شدن امکانات زیادی است که در عین قیمت مناسب ما از ساعت های هوشمند دریافت می کنیم، امکاناتی که در مورد فعالیت های بدنی و وضعیت سلامت مان به ما خبر هایی می دهند یا قابلیت هایی همانند گوشی موبایل، که ما را از بار ها در آوردن گوشی موبایل مان در کوچه و خیابان بی نیاز می کنند. از آنجایی که بیشتر مدلهای ساعت هوشمند بهگونهای طراحی شدهاند که عملکرد آنها در گرو جفتشدن با گوشیهای هوشمند یا تبلتها است، بنابراین موضوع سازگاری با دستگاهها دیگر اهمیت زیادی دارد. برخی از مدلهای ساعت هوشمند مانند اپل واچ سری 3 مستقل از گوشی موبایل کار میکنند ولی بسیاری از آنها بهصورتی طراحی شدهاند که عملکرد آنها در گرو جفتشدن با یک گوشی هوشمند است. با برخی از آن ها عکس بگیرید.

شما می توانید با توجه به اطلاعاتی که درباره هر کدام از ساعت ها مطالعه می کنید تصمیم بگیرید به چه ساعتی نیاز دارید. شما می توانید لیست را در اینجا بررسی کنید. اما مانند Fitbits، بارگیری کتابخانه های شخصی شما روی ساعت می تواند یک فرآیند خسته کننده باشد. اما ساعتهای مبتنی بر پلتفرم گوگلوِر و سامسونگ تایزن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS کار میکنند. به عنوان مثال ساعتهای هوشمند اپل، فقط با گوشیهای آیفون کار میکنند. اپلیکیشن از پیشنصب شده اپل واچ برای گوشیهای آیفون جایی است که میتوانید در آن اپاستور مربوط به Watch OS را پیدا کنید. از طرف دیگر جای تعجب ندارد که ساعتهای هوشمند اپل واچ فقط با گوشیهای آیفون سازگار هستند. ساعت هوشمند فیتبیت ورسا (Fitbit Versa) نیز وضعیتی مشابه ساعتهای سامسونگ دارد ولی کاربران گوشیهای اندرویدی از یک قابلیت ویژهتری برخوردار هستند. جالب اینجاست که Wear OS میتواند نه تنها با تلفنهای Android بلکه با دستگاههای iOS نیز جفت شود.

دیدگاهتان را بنویسید