خرید ساعت هوشمند – اسمارت واچ

این نوع ساعت برای افرادی مناسب است که توان خرید آن را دارند؛ چون قیمت این دستگاهها (حداقل در بازار ایران) تناسبی با قیمت خود گوشی موبایل ندارد. دوستان عزیز توجه داشته باشید چنانچه با هدف ورزش و تحرک قصد استفاده از این گجت ها را کرده اید، بایستی گجت شما حداقل از برنامه هایی همچون: شمارش ضربان قلب، مسافت طی شده، کالری مصرف شده و غیره برخوردار باشد. دارابودن تمامی ویژگیهای اسمارت واچهای برندهای مطرح چون سامسونگ و اپل (اعم از گامشمار، شمارشگر ضربان قلب، جی. از پرطرفدارترین تولیدکنندگان ساعت های هوشمند در جهان میتوان به کمپانی اپل اشاره کرد؛ این تولیدکننده پیشرو در زمینه ساعتهای هوشمند، اسمارت واچهای خود را با نام اپل واچ به بازار عرضه میکند و سالیانه با توجه به نیاز کاربران آپدیتهای مختلفی را ارائه میدهد. در بازار ایران میتوانید ساعتهای هوشمند مختلفی از برندهای ناشناخته پیدا کنید که قابلیتهای خوبی هم ارائه میدهند؛ اما خرید یک ساعت هوشمند خوب از برندهای معتبر انتخاب عاقلانهتری خواهد بود.

ساعت و مچبند هوشمند یکی از ابزارهایی است که علاوه بر کارایی معمول ساعت، قابلیتهای منحصر به فردی دارد و به همین دلیل در حال تبدیلشدن به یک بخش جداییناپذیر از زندگی است. اما بدون شک ساعت دست شما به راحتی به چشم می آید. این اتصال اکثر مواقع از طریق بلوتوث انجام می شود اما در موارد محدودی از وای فای هم برای برقراری ارتباط می شود استفاده کرد. کافی است پانزده ثانیه جایی ثابت بنشینید تا ساعت آنالیزش را انجام دهد. تکنولایف سادهترین ساعتهای هوشمند تا تخصصیترین ساعتهای هوشمند مانند ساعت هوشمند beurer و ساعت هوشمند fitbit versa 2 را عرضه میکند. مانند Amazfit Bip S، Fitbit Versa 3 نیز با گوشیهای iOS و Android سازگار است. اختلالی است که در بسیاری از مواقع به سکته مغزی منجر میشود. بسیاری از ساعتهای هوشمند شامل اپل واچ و سامسونگ گیر اسپرت از سیستم شارژ بیسیم استفاده میکنند که عملکرد بسیار راحتی دارد. در برخی مدلهای جدیدتر از دستبند و ساعتهای هوشمند کارکرد بسیاری از اندامها بهطور دقیق سنجیده میشود و اطلاعات حاصلشده از این آنالیزها در اختیار کاربر قرار میگیرد؛ بنابراین، اگر پای ناراحتی یا اختلالی در میان باشد، بنا به نتایج برخی تحقیقات، امکانش هست که ساعت هوشمند پیش از بروز علائم و ازپاافتادن بیمار به او اخطار دهد.

در میان انواع مدلهای ساعت و دستبند هوشمند، کم نیستند آنهایی که ضدآباند؛ اما تقریبا تمامی آنها صرفا برای شنا در سطح آب مناسباند و اگر شناگر به قسمتهای عمیقتر رود، امکان ازبینرفتن ساعت تحت فشار آب وجود خواهد داشت. مدلهای کمآوازهتری هم هستند که با وجود قیمت نسبتا ارزان، کارایی فوقالعاده خوبی دارند. اول آنکه پایش وضعیت خواب با آن فوقالعاده خوب صورت میگیرد و حتی حرکت مکرر چشم در خواب هم سنجیده میشود. امکانات متعددی هستند که اسمارت واچ فیتبیت ورسا را به انتخابی بسیار خوب تبدیل میکنند. این ویژگی بهویژه برای ورزشکاران قواص مفید خواهد بود که با آن میتوانند در عمقهای پایین آب وضعیت بدنی و فعالیت ورزشی خود را بسنجند. این دستبند هوشمند تا عمق ۵۰متری آب دریا فشار را تحمل میکند و دوام میآورد. طی ابتلا به این اختلال، بیمار ضربان نامنظم و نابهنجار قلب را تجربه میکند. سنجش ضربان قلب با اپلیکیشن مخصوص الکتروکاردیوگرام (ECG/ Electrocardiogram، آزمایشی که برای سنجش جریان الکتریکی قلب انجام میگیرد). همچنین با استفاده از این نوع قادر به پاسخگویی تماسها نیز بوده و به راحتی میتوانید کارهای خود را انجام دهید.

این تحلیل کلی بهطور خودکار انجام میشود و شما صرفا باید به چند سؤال ساده پاسخ دهید و امکان انتقال اطلاعات بین ساعت و موبایل را فراهم کنید. از برندهای خوش قیمت و باکیفیت در صنعت تکنولوژی که در چند سال اخیر محبوبیت زیادی را در بین مردم کسب کرده، بدون شک به برند شیائومی میتوان اشاره کرد. چند ویژگی منحصربهفرد هستند که باعث شدهاند این دستبند هوشمند طرفداران زیادی داشته باشد. پایش وضعیت جسمانی و شدت و درستی فعالیت ورزشی از ویژگیهای منحصربهفرد این ساعت هوشمند است. هدف از تولید این ساعت ها این است که شما بتوانید تمام کارهایی که با گوشی موبایل خود انجام می دهید را توسط این محصولات انجام داده و در نهایت از گوشی خود بی نیاز شوید. شما با یک قاب تمام مشکی و طراحی لایههای نقرهای رنگ روبرو هستید که توانسته طراحی ظاهری آن را بسیار زیبا نشان دهد. اگر قصد ندارید از تمام قابلیتهای ساعت هوشمند استفاده کنید بهتر است که سراغ آن نروید. اگر تنها قصد خرید یک ساعت معمولی را دارید چرا بهای گزافی را به یک ساعت سنتی و معمولی اختصاص دهید؟ یک مثال ثابتشده اختلالی است بهنام فیبریلاسیون دهلیزی (AFib /AF). اگر دستبند هوشمند گارمین ویواسمارت را به حسگری مچی بهنام پالس اُوکس (Pulse Ox) وصل کنید، امکان پایش سطح اکسیژن خون را هم خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید