خرید آنلاین ساعت هوشمند شیائومی، اپل واچ و اسمارت واچ سامسونگ

به طور مثال ساعت اپل واچ چه در سری 1 و چه سری 3 حدودا 20 ساعت شارژ نگه میدارد و بسته به نوع استفاده از آن ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. اپل واچ سری 3 و گیر اس 3 فرانتیر سامسونگ از شبکه LTE داخلی بهره میبرند. سامسونگ تولید و عرضهی اسمارت واچ را با Gear ها شروع کرد. به عنوان مثال Gear S3 سامسونگ از اپلیکیشن Gear Manager روی گوشی هوشمند شما استفاده میکند تا براساس آن بتوانید مشخص کنید چه پیامهایی روی ساعت هوشمند شما نشان داده شود. مانند یک اسمارت فون، ساعت هوشمند هم دارای صفحه نمایش لمسی است که به شما امکان می دهد با ضربه زدن یا کشیدن انگشت روی صفحه نمایش کارهایی را همانند اسمارت فون انجام دهید. برخی ازاسمارت واچ ها دارای گام شمار و مانیتور ضربان قلب هستند تا به کاربران در پیگیری سلامت خود کمک کنند. به عنوان مثال، اندازه گیری فشار خون یا مانیتور ضربان قلب.

این گجت هوشمند میتواند فشار خون، ضربان قلب، کالری سوزی و موارد بسیار دیگری را مورد بررسی قرار داده و حتی در مواقع خطرناک به شما هشدار دهد. البته برخی از ساعتهای هوشمند قابلیت سفارشیسازی بیشتری دارند. بیشتر ساعتهای هوشمند امروزی قابلیتهای سفارشیسازی زیادی را پیش از خرید نهایی در اختیار شما میگذارند. او در حال طراحی یک برنامه ای است که شما بتوانید خبرها را نه تنها به صورت تیتروار بلکه به طور کامل در ساعت های هوشمند بخوانید. با برنامه های مانیتور کردن تندرستی این ساعت ها باید همیشه و در همه حال حرکات شما را دنبال کنند تا در آخر بتوانند یک آمار درست و دقیق از وضعیت تندرستی شما ارائه بدهند. البته اکثر ساعت های هوشمند بندهای استاندارد 16، 20 و 22 میلیمتری قابل تعویض دارند و اکثرا هم سازندگان آن ها بندهای مختلفی را برای تعویض ارائه می کنند. زمانی که فرد در حال پیاده روی، دویدن، شنا و هر فعالیت بدنی دیگر است، این دستگاه هوشمند قادر است زمان تمرین، میزان کالری و سایر اطلاعات را در زمان واقعی نظارت کند.

Wear OS عملکرد خوبی را در نمایش نوتیفیکیشنها ارائه میدهد و پیامها در آن به صورت کارتی نمایش داده میشود که میتوانید با کشیدن آن به اطراف به سادگی از مشاهده آنها صرفنظر کنید در حالی که در دیگر برنامههای این ساعت، این ویژگی در دسترس نیست. اما باید در نظر داشت که استفاده از این ساعتها در کنار یک سیستم عامل اندرویدی گوشی سامسونگ عملکر بسیار بالا و راحتتری را به شما ارائه میدهد. یا به عنوان مثالی دیگر سیستمعامل Wear OS که بر روی ساعتهای هوشمند هوآوی، ال جی و شیائومی قرار دارد با گوشی های مبتنی بر سیستمعامل اندروید سازگاری بالایی دارند و ویژگیهای زیادی را ارائه میدهد. به نظر شما بهترین کارایی یک ساعت هوشمند چیست؟ استفاده می شوند که کارایی آن ها را محدود می کند. بلکه تنها زمان و تاریخ را نمایش داده و ویژگیهایی مانند کرونومتر، تایمر، آلارم و غیره دارند. اولین و مهمترین دلیل کوچک بودن صفحه نمایش این محصولات است. مهمترین ویژگی ساعت هوشمند، امکان اتصال آن به تلفن همراه هوشمند است. دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهمترین قابلیت ساعتهای هوشمند در ارتباط آنها با تلفن هوشمند است. ساعت هوشمند یا ” Smartwatch یا Smart watch” ساعت های مچی کامپیوتری هستند که علاوه بر نمایش زمان ،قابلیت انجام و پردازش برخی چیزهای دیگر را نیز دارد.

از سوی دیگر ابعاد برخی از ساعتها به طرز عجیبی بزرگ است که این مساله نیز میتواند تا حد زیادی آزار دهنده باشد، اما در سالهای اخیر و به پیروی از طراحی مینیمال اپل واچ ها، بسیاری از ساعت های هوشمند در سایزهای کوچکی به بازار عرضه می شوند و بسیار در بین کاربران محبوب واقعاند. ساعت های هوشمند امروزی نیز به موبایل های هوشمند متصل شده و با یکدیگر همگام میشوند و شما میتوانید بسیاری از کارهای موبایلتان را از طریق ساعت هوشمند انجام دهید. ناگفته نماند که ساعت های هوشمند گران قیمت بهجای نمایشگرهای LCD از نمایشگرها OLED استفاده میکنند که علاوه بر وضوح بالا سبب میشوند تا شاهد طراحی باریکتری باشیم. صفحه نمایش اولین چیزی است که در راهنمای خرید ساعت هوشمند باید به آن اشاره کنیم. امکان تماشای فیلم و عکس روی این صفحه نمایش کوچک وجود ندارد. ناگفته نماند که در بهروزرسانی اخیر این سیستمعامل امکان سوئیچکردن بین کارتها با یک ضربه کوچک امکانپذیر شده است. البته با توجه به نوع سیمکارتها و از طرف دیگر پشتیبانی اپراتورها، امکان برقراری تماس صوتی از طریق ساعت هوشمند در ایران فراهم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید