بهترین ساعت هوشمند و بهترین مچ بند هوشمند – راهنمای خرید

استفاده از ابزارهای مختلف تکنولوژی و مدرن با بیشترین میزان کارایی و همچنین کمترین حجم ممکنه، نهایت آرزوی هر انسانی در این کره خاکی است که به جرات می توان گفت یکی از اصلی ترین این ابرازهای فوق پیشرفته در جهان کنونی ما ساعت هوشمند و یا مچ بند هوشمند قلمداد می شود و دسته کم در حال حاضر نمرکز ۵ کمپانی بزرگ دنیا؛ یعنی اپل، الجی، سامسونگ، شیائومی و سونی که اتفاقا نخستین غول صنعتی وارد شده به تولید ساعت های هوشمند است نیز بر روی تولید و طراحی هر چه به روزتر این قبیل گجت های پرتابل گذاشته شده است. تم و تصویر پس زمینه در واچ هوشمند: از مهمترین تفاوت های ساعت های هوشمند با دیگر ساعت های مچی و کاملا معمولی که اغلبمان از آن ها استفاده می کنیم، داشتن تم ها و تصاویر جذاب و متعدد برای انتخاب به عنوان تم اصلی این نوع از گجت های هوشمند بحساب آورده می شود که قطعا سبب زیبایی و غیر تکراری شدن نمای کلی آن ها برایتان می گردد. این ساعت قادر به ذخیره 24 رقم اطلاعات بود و پس از مدت کمی از حضورش در سال 1982، سال 1984 مدلهای UC-2000 و 1985 مدل UC-3000 جای آن را گرفتند.

پس از اتصال به تلفن همراه، در صورتی که گوشی شما پیامک یا تماس تلفنی دریافت کند، اسمارت واچ با لرزش و پیام خاصی به شما هشدار میدهد که به آن پاسخ دهید. با وجود اینکه دستبند سلامت سامسونگ نتوانست موفقیت چندانی کسب کند و تنها دو مدل دیگر از آن تحت نامهای گیر فیت ۲ و گیر فیت ۲ پرو در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ روانهی بازار شدند، اما ساعتهای هوشمند شرکت کرهای توانستند طرفداران خود را به دست آورند. در این بین، اپل واچ محبوبیت بیشتری در بازار دارد، اما تنها خریدارانی که از آیفون استفاده میکنند، میتوانند بیشترین بهره را از آن ببرند و بقیه بهتر است که از ساعتهای هوشمند استفاده کنند که از گوشیهای اندرویدی پشتیبانی میکند. سازگاری با تلفن های همراه: با اینکه ساعت های هوشمند بسیار قدرتمندی امروزه در بازار به چشم می آیند و می توانند بدون اتصال و سازگاری با تلفن های همراه، برای صاحبان خود کلی کارایی داشته باشند؛ اما فراموش نکنید که همیشه برای یک واچ هوشمند بهتر است که بصورت سازگار و مناسب با تلفن همراه عمل کند که در این بین نیز همخوانی مدل و برند ساعت و مچ بند هوشمند مورد نظر شما با مدل و برند تلفن همراهی که از آن بصورت روزانه استفاده می کنید، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

این ساعت هوشمند سیم کارت خور بوده و از کارت حافظه تا ۳۲ گیگ هم پشتیبانی می کند. سیستم کالری سنج هم دارد که میتوانید کالریهایی را که در طول روز سوزاندهاید رصد کنید. یعنی میتوانید از سیمکارتهای مخصوص برای برقراری تماس استفاده کنید و اگر گوشی خود را در خانه جاگذاشتید، نگران نباشید. با استفاده از این قابلیت، احتمال از دست دادن تماس یا پیامکهای مهم کاهش مییابد. این قابلیت امکان برقراری تماس، ارسال پیام، برقراری ارتباط با شبکههای اجتماعی، اتصال به شبکه دیتای موبایل G/4G3، دسترسی به دوربین (ضبط تصاویر و تماس تصویری) را میدهد. در کنار این ساعت هوشمند یک محافظ شیشه ای صفحه نمایش هم به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، اندازه گیری فشار خون یا مانیتور ضربان قلب. آقای ریموند معتقد است ساعت های هوشمند وقتی می توانند به کارایی مفید دست پیدا کنند که به طور مستقل و بدون نیاز به یک اسمارت فون قابل استفاده باشند اما اکثر کارشناسان این رویداد را امری غیر قابل باور می دانند. این عملکرد به ویژه برای کسانی که نیاز به نشستن طولانی در حین کار دارند بسیار مفید است، زیرا بیش از حد یکجا نشستن میتواند باعث بروز برخی آسیبها و مشکلات سلامتی مانند آسیب ستون فقرات و گردش خون پایین شود.

ضربان قلب شناسایی شده، بعداً با استفاده از برنامه مربوطه، در قالب داده به تلفن همراه یا تبلت ارسال میشود و به کاربران اجازه میدهد از مسائل اولیه سلامتی خود مطلع شوند و در صورت لزوم، وضعیت سلامتی خود را بهبود بخشند. با نگاه به NL C01 یک گجت اولیه را میبینیم که تقریبا هیچ چیز برای ارائه ندارد. این ساعت به طور خودکار دویدن و راه رفتن در فضای باز را تشخیص می دهد تا بتوانید حرکت کنید و ساعت همراه شما باشد.مسابقه در حال اجرا:هرگز تنها ندوید. او در حال طراحی یک برنامه ای است که شما بتوانید خبرها را نه تنها به صورت تیتروار بلکه به طور کامل در ساعت های هوشمند بخوانید. به نظر او باید ساعت های هوشمند طوری طراحی شوند که از آن ها بتوان به عنوان یک گجت جداگانه استفاده کرد. نوع دیگری از این گجت ها، مچ بند یا دستبند هوشمند است که به عنوان یک ساعت دیجیتالی سلامت محور، ویژگی های سلامتی شما مثل ضربان قلب، تعداد گام، میزان فشار خون و … در مورد مچ بند یا دستبند هوشمند هم همین قضیه برقرار است. گلکسی فیت 2: عمر باتری این ساعت بسیار بالاست و قیمت نسبتا خوبی هم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید